שאלות ותשובות

יש לכם שאלות
נוספות?

מלאו את הטופס באתר או חייגו אלי ואשמח לתת לך מענה לשאלותיכם?

לכאורה, עולם האינטרנט מאפשר לנו לעשות המון פעולות פיננסיות באופן עצמאי לחלוטין, ולעתים אפילו אוטומטי. כך, גם בכל הקשור לביטוח, יש לנו מגוון רחב של “פתרונות בקליק”, אך המשמעות של כך היא שאין לנו כל דרך לעשות התאמה אישית של הפוליסות ושל הפתרונות הפיננסיים שלנו לצרכים הספציפיים שלנו ושל משפחותינו. 

הסוכן מהווה את הכתובת הישירה שלכם לניהול ביטוח, חסכונות לטווח ארוך ולמעשה כל מהלך שתחליטו לעשות מחוץ למערכת הבנקאית.

כמו כן, התפקיד של סוכן הביטוח הוא להיות הנציג שלכם מול הביטוח והרשויות השונות ברגע שתצטרכו, ובמידה רבה זה דומה לעורך דין המייצג את האינטרסים שלכם מול חברת הביטוח ויכול לספק לכם מידע מדויק ונכון עבורכם. הליך סינון המידע הזה עדיין דורש עבודה של איש מקצוע, ומחקר מעמיק באינטרנט יכול לתת רק מושג כללי, אך לא נתונים מדויקים ועדכניים. 

דברים רבים השתנו מאז שקרנות הפנסיה עברו לאחריותן הבלעדית של חברות הביטוח. למעשה, זה דורש מהן מחויבות הרבה יותר גבוהה לטובתם של המבוטחים. וכידוע, אחד מגורמי המפתח לאיכות ורווחת חיים, זה מקורות להכנסה פסיבית והגנה פיננסית למקרים של ירידה בכושר ההשתכרות, תאונות אישיות, התדרדרות של הבריאות חלילה, ועוד. חברות הביטוח מסוגלות להעניק מענה מעולה ליצירת חסכונות לטווח הארוך בתנאים יותר אישיים ומותאמים מהקיים בבנק, מה שהופך אותן ליעד טוב לחסכונות שלכם, הרבה יותר מועיל מאשר סכומים ש”שוכבים” בעובר ושב ולא מניבים דבר לבעליהם.

תחום הביטוח מתפתח בקצב מהיר ביותר, מה שמאפשר להעניק שירותים חדשניים ומתקדמים, יצירת שיתופי פעולה עם בתי השקעות, תוכניות ייחודיות והזדמנויות פיננסיות שצריך לנצל בזריזות לפני שהן ייעלמו. הדבר נכון גם במקרי משבר שמביאים לצניחת שווי המניות השונות – גם לכך ניתן להיערך מראש, ומערכים של בתי השקעות במסגרת חברות הביטוח מאפשרים מענה נכון, מדויק ויעיל לכל עניין. השקעות מחוץ לבנק מאפשרות לממש את מלוא הפוטנציאל הפיננסי שלכם, להיות תמיד עם יד על הדופק ולהביא לביטחון פיננסי עכשיו וגם בעת הפרישה לפנסיה. המוצרים השונים פועלים יחד ומאפשרים ניידות של הכספים, אפשרויות רבות יותר של מזומן נזיל, עלויות ניהול נמוכות יותר ויחס הרבה יותר אישי.

חיסכון לטווח ארוך שלא במסגרת בנקאית מאפשר ליצור הפרדה מחשבון הבנק שלכם, וחלוקה בטיחותית ביותר של חסכונותיכם. זאת תוך יצירת ביטחון פיננסי לעתיד ושילוב בין בטחונות עבורכם ועבור משפחתכם במקרי חירום. ההשקעות נעשות באופן אישי עבורכם, ולא כחלק מההון הכללי של הבנק, כך שהאינטרסים שלכם מוגנים יותר. 

קיימים פתרונות פיננסיים (כגון קופת גמל) המעניקים את התנאים הנוחים ביותר והתשואות הגבוהות שיש, וייצוג של סוכן מיומן ומעודכן יאפשר לכם לנצל את כל האפשרויות שיש לשוק הזה להציע.

כיום כולנו מבינים יותר מתמיד שהאחריות על העתיד והרווחה שלנו ושל ילדינו נחה בידינו. כדי להבטיח את השנים הבאות וגם למקרים שבהם נתקשה להתפרנס כמו בשיאנו, חשוב להשקיע מראש את המשאבים שיכלכלו אותנו. זה יכול להתבטא בדרכים שונות, ועולם הפיננסי מספק לנו יותר הזדמנויות מאי פעם, אך דרוש מורה דרך שיעזור להבין את ההבדלים בין האפשרויות השונות, יסביר את האותיות הקטנות ויאפשר לנו להיות רגועים, כי אנו יודעים בכל עת איפה נמצא הכסף שלנו ומה האפשרויות שיש לנו לגביו. בדיוק לשם כך נדרש סוכן שיחסוך לכם את הזמן, ויספק את התוצאות המבטיחות ביותר.

בשמחה. כל ביטוח בריאות כולל מספר רב של פרקים המכסים כל תסריט אפשרי. אני ממליץ לשים לב לפרק הניתוחים. ניתן לבחור בו בין שתי אופציות: משלים שב”ן הזול ב-40% מאשר הביטוח מהשקל הראשון, ואם מבטחים משפחה גדולה – מדובר בהבדל מהותי בתשלומים החודשיים. 

עם זאת, ברגע שיש צורך בניתוח דחוף, הזמן דוחק, והצורך לעבור תחילה על האפשרויות המתאפשרות על ידי קופת החולים יכול להיות קריטי ומסוכן. לכן אני מציע תמיד לקחת בחשבון דקויות שונות. ובדיוק בשביל זה אני ממליץ לגבש כל פוליסה באשר היא באופן אינדיווידואלי ומול סוכן, ולא במסלולים מהירים וכלליים שלא יכולים להיות מקיפים במידה הדרושה לכם.

Call Now Button

    צרו איתי קשר
    שינוי גודל פונט
    ניגודיות