הגנה פיננסית

צריכים חוות דעת מקצועית?

אשמח להתאים עבורכם באופן מושכל את המוצרים העומדים לרשותם ולגבש פתרונות ביטוחיים התואמים את צרכיהם תוך מתן שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת.

מהיום שהכרתי את הסוכן אריק סלוצקי, אני ישנה בשקט! אריק מגיע כל שנה/שנתיים ביוזמתו, עובר איתי על כל התיק שלי ועושה סדר פסח 🙂 מוסיף מה שחסר בביטוחים, משנה מה שמיותר וכפול, גורם לכסף לגדול ולעבוד בשבילי. תמיד זמין לכל שאלה שצצה במהלך הדרך ונותן תשובות מהירות ומקיפות. אני כל כך מרוצה ותמיד מפנה אליו חברות ומכרים שלי. מקצוען אמיתי! ממליצה לכולם להזמין אותו להכרות וקפה

מירי אפילבוי

כל אדם שחסך סכום כסף מסוים ובדק את האפשרויות שלו בעניין יודע שכסף יכול וצריך לייצר עוד כסף לבעליו. מה שצריך להבין הוא רק כיצד לעשות זאת בצורה האופטימלית והמושכלת ביותר. אנשים רבים נוטים ללכת על הדרך הבטוחה ולפנות לאפשרויות העומדות לרשותם בבנק שלהם. אך זו לא הדרך הנכונה למימוש כל הפוטנציאל הגלום בחסכונות שלכם, במיוחד לאור תנאי השוק הקיימים בתקופה האחרונה, והריביות המוצעות במשק.

הכתובת היחידה שעשויה לעזור בניהול חסכונות מניב בבנק הוא יועץ ההשקעות בבנק, אך המערך המורכב הזה בנוי כך שהיועץ נדרש לקבל הסכמה של כל לקוחותיו טרם ביצוע השקעה או יציאה מהשקעה כלשהי. סרבול זה מביא לפספוס אדיר של ההזדמנויות המבטיחות שיש בשוק מצד אחד, וגם לא מאפשר לחזות מראש ולהימנע מהפסדים שלעתים קרובות ניתן לצפותם מראש ולהתגונן מפניהם.

בנוסף לכך, הבנק לא נדיב, בדרך כלל, בכל הקשור לעמלות, כמו עמלת קניה ומכירה, ועמלת דמי משמרת. לכן ברוב המקרים משתלם יותר לדאוג להגנה פיננסית מחוץ למערכת הבנקאית.

גמל להשקעה

קופות גמל להשקעה מהוות פיתרון פיננסי מעולה עבור מי שמחפש גמישות ונזילות עבור הכסף שלו. בעבר קופות גמל היו מיועדות לחסכונות מעל גיל 60, אך בשנים האחרונות זה השתנה וכיום ניתן למשוך כספים מקופת הגמל בכל עת, אך מי ששומר את הכספים עד גיל הפרישה עשוי ליהנות מיתרונות רבים – בינהם פטור ממס רווח הון וכן מפטור ממס עבור בקצבה . כך, קופת גמל נהנית מהיתרונות של חיסכון בתנאים טובים יותר מאשר בבנקים, וגם כקרן פנסיה המבטיחה המשך חיים נעימים ואיכותיים גם לאחר הפרישה לגמלאות.

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון זהו מוצר בתחום הביטוח להשקעות לטווח בינוני וקצר. פוליסות אלה מבוקרות על ידי רשות שוק ההון החיסכון והביטוח של משרד האוצר (להבדיל מקרנות נאמנות שעליהן אחראית הרשות לניירות ערך). מדובר במוצר מהתחום החיסכון וההשקעה, ללא היבט ביטוחי, ולכן זו אפשרות והזדמנות טובה למי שמעוניין להשקיע כספים מחוץ לבנק עם אפשרוית רווח. מסלול זה אינו נותן הטבות מס עבור חיסכון לטווח ארוך, אך יש לו יתרון אחר – הטבות מס בעת ביצוע העברות בין פוליסות, משום שמעברים אלה לא נחשבים למכירה, ולכן לא נגבה בגינם מס רווח.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ אישי? שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת

Call Now Button

    צרו איתי קשר
    שינוי גודל פונט
    ניגודיות