הגנה פנסיונית

צריכים חוות דעת מקצועית?

אשמח להתאים עבורכם באופן מושכל את המוצרים העומדים לרשותם ולגבש פתרונות ביטוחיים התואמים את צרכיהם תוך מתן שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת.

מהיום שהכרתי את הסוכן אריק סלוצקי, אני ישנה בשקט! אריק מגיע כל שנה/שנתיים ביוזמתו, עובר איתי על כל התיק שלי ועושה סדר פסח 🙂 מוסיף מה שחסר בביטוחים, משנה מה שמיותר וכפול, גורם לכסף לגדול ולעבוד בשבילי. תמיד זמין לכל שאלה שצצה במהלך הדרך ונותן תשובות מהירות ומקיפות. אני כל כך מרוצה ותמיד מפנה אליו חברות ומכרים שלי. מקצוען אמיתי! ממליצה לכולם להזמין אותו להכרות וקפה

מירי אפילבוי

כאשר אנו דנים על הגנה פנסיונית והגנה פיננסית, חשוב להבדיל בין הגנה פיננסית באמצעות כספים נזילים בבנק, לבין קרן הפנסיה.

לאנשים רבים יש לעתים כסף פנוי בעובר ושב. ניתן היה לנתבו ליעדים מניבים ויעילים – ולשם כך דרוש סוכן השקעות בעל רישיון.

קרן פנסיה מצדה, זה השקעה לטווח הארוך ולעת זיקנה, שגם בה ניתן לבצע מהליכים פיננסיים חכמים הכוללים השקעות, בסיועו של סוכן המתמחה בביטוח פנסיוני על כל צדדיו.

קרן פנסיה

קרן הפנסיה היא אחד מהמוצרים הביטוחיים הפופולריים ביותר, ולא בכדי. כיום קיימים גם תמריצים מצד המדינה לעודד אזרחים להשקיע בקרנות הפנסיה שלהם על מנת להבטיח לעצמם זקנה טובה. זה נכון באותה המידה עבור שכירים ועצמאיים, כל אחד מהעובדים הללו מקבלים קיזוזים והנחות במיסוי בשל הפקדות קבועות לקרן הפנסיה. בנוסף, הכספים האלה יכולים להיות מושקעים באפיקים שונים בכדי לשפר את תנאי המחייה בשלבים מאוחרים יותר של החיים.

אחת האפשרויות המיוחדות שמספק כיום תחום החיסכון לפנסיה הוא השקעה במניות עבורכם.

כדי לנצל את כל ההזדמנויות שמזמן לכם שוק ההשקעות המודרני, כדאי לשתף פעולה עם סוכן המתמחה בהשקעות ובחיסכון פנסיוני כדי לשלב את כל האינטרסים שלכם: הן נכסים מניבים ברמה המיידית, והן חיסכון לעת זיקנה ולטובת הדורות הבאים.

ביטוח מנהלים

ביטוח המנהלים הוא מסלול מיוחד שהוא למעשה שלושה באחד: חיסכון פנסיוני, ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה.

ביטוח חיים נותן תשלום חד-פעמי למוטבים, אובדן כושר עבודה מאפשר לקבל קצבה חודשית של עד 75% מהשכר, זאת בכפוף לתנאי הגיל, גורמי סיכון ונתונים אחרים המשפיעים על דקויות הפוליסה.

גיבוש ביטוח מנהלים נכון מאפשר להיות רגועים בכל מצב ולדעת שהעתיד שלכם ושל קרוביכם בטוח.

במסגרת התקשרות עם סוכן הביטוח, חשוב לפנות לאיש מקצוע שישקיע את הזמן והמרץ להכיר את כל הנושאים החשובים ללבכם, על מנת להתאים את הפוליסה הנכונה ביותר עבורכם. במסגרת ביטוח זה ניתן גם לקבל פתרון ייחודי של ביטוח סיעודי שיכסה אתכם במקרה והמצב הבריאותי שלכם יתדרדר, חלילה.

קרן השתלמות

מוצר פנסיוני מעולה זה הוא למעשה סוג של “חיסכון לכל מטרה” עם נזילות מלאה לאחר שש שנים, ועם תנאים מעולים ונוחים מהממוצע לעומת רוב מוצרי החיסכון ובמיוחד אלו של הבנקים.

קרן ההשתלמות זהו מוצר גמיש ביותר שמאפשר להפנות את הכספים לאפיקי השקעה מגוונים עם דמי ניהול סבירים.

עבור שכירים, מדובר במוצר “יוקרה”, היות והמעסיק מעביר סכומים גדולים פי שלוש מההפקדות של העובד עצמו.

בקרב עצמאים, התוכנית מאפשרת יתרונות משמעותיים במיסוי.

כמו כן, בעת הפידיון לאחר שש שנים – לא נגבה מס רווח מקרן ההשתלמות. ומי שלא מושך עד גיל הפרישה עשוי לשפר את רמת החיים שלו באופן משמעותי מאוד! ניתן יהיה ליהנות מתוספת משמעותית לטובת הקצבה החודשית בפנסיה, בנוסף למה שיתקבל מקרן הפנסיה או מביטוח מנהלים.

כדאי לנסות ולעמוד במשימה ולא למשוך את הכספים. במידת הצורך, ניתן לקחת הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות בתנאים עדיפים בהרבה מהבנק ומחברות האשראי.

כדי ליהנות מכל היתרונות של מוצר זה, יש לפנות לסוכן מיומן בתחום שיתאים עבורכם את התנאים האופטימליים וילווה אתכם לכל אורך הדרך.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ אישי? שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת

Call Now Button

    צרו איתי קשר
    שינוי גודל פונט
    ניגודיות