הגנת בריאות

צריכים חוות דעת מקצועית?

אשמח להתאים עבורכם באופן מושכל את המוצרים העומדים לרשותם ולגבש פתרונות ביטוחיים התואמים את צרכיהם תוך מתן שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת.

מהיום שהכרתי את הסוכן אריק סלוצקי, אני ישנה בשקט! אריק מגיע כל שנה/שנתיים ביוזמתו, עובר איתי על כל התיק שלי ועושה סדר פסח 🙂 מוסיף מה שחסר בביטוחים, משנה מה שמיותר וכפול, גורם לכסף לגדול ולעבוד בשבילי. תמיד זמין לכל שאלה שצצה במהלך הדרך ונותן תשובות מהירות ומקיפות. אני כל כך מרוצה ותמיד מפנה אליו חברות ומכרים שלי. מקצוען אמיתי! ממליצה לכולם להזמין אותו להכרות וקפה

מירי אפילבוי

ביטוח בריאות ורפואה פרטית

הבריאות היא הדבר החשוב ביותר, אחרי החיים עצמם. וזו לא קלישאה!

לרובנו יש ביטוח באחת מקופות החולים הקונבנציונליות. אך כל אחד שנתקל פעם בבעיה בריאותית קשה ופתאומית, יודע שקשה מאוד לקבל מענה הולם מהקופה הרגילה בשל העומסים, החסך במשאבים, המחסור בתורים לרופאים מומחים ובמיוחד בשל אי ודאות תמידית בנושאי תקצוב התרופות שמחוץ לסל.

בדיוק לשם כך מומלץ להיערך מראש למצב מסוג זה ולעשות ביטוח בריאות פרטי שיאפשר לטפל בבעיות דחופות ללא דחיות המאיימות בסיבוכים נוספים.

כדאי לפנות לסוכן המתמחה בעניין ושיגבש עבורכם פוליסה ממוקדת הכוללת דאגה לנושאים החשובים לכם, יכלול פירוט של אפשרויות מיוחדות, כגון ניתוחים בחו”ל ופנייה לדרכי טיפול אלטרנטיביות אפשריות, השתלות איברים, רכישת תרופות שאינן נמצאות בסל התרופות (שירות שיכול להגיע לעלויות של עשרות ואף מאות שקלים במקרים מסוימים).

כמו כן, הפוליסה כוללת גם ביטוח של ילדים ובני משפחה אחרים התלויים בכם. גיבוש הפוליסה החכמה ביותר דורש עיון בתנאי הביטוח שלכם בקופה, כושר ההשתכרות, מצב משפחתי, גיל, מצב בריאותי נוכחי ועוד. כל פוליסה שכזאת היא מותאמת אישית ודורשת התייחסות בהתאם, כדי שברגע האמת תהיה לכם כל תמיכה אפשרית.

בביטוח הבריאות קיים מגוון רחב של אפשרויות, כולל בחירה בין שתי אופציות של פרק ניתוחים – מהשקל הראשון או משלים שב”ן. האפשרות השנייה אמנם זולה יותר, אך היא דורשת לפנות קודם לקופת החולים ולמצות את כל האפשרויות – וזוהי לא דרך הפעולה האופטימלית ביותר כאשר מדובר בנושאים בריאותיים קריטיים.

ביטוח בריאות מקיף כולל בתוכו גם התייחסות למקרים של מחלות קשות ומשברים בריאותיים, כך נוכל לצלוח כל צרה במינימום כאב לב וקשיים עבורנו ועבור הסובבים. חשוב לבדוק שהביטוח אינו מתנגש עם הביטוח שיש לכם בקופות החולים, ולדאוג לסנכרון מיטבי בין השניים. סוכן ביטוח מיומן המתמחה ומכיר לעומק את תחום ביטוח הבריאות יעשה זאת עבורכם בצורה הטובה ביותר.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ אישי? שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת

Call Now Button

    צרו איתי קשר
    שינוי גודל פונט
    ניגודיות