הגנת רכוש

צריכים חוות דעת מקצועית?

אשמח להתאים עבורכם באופן מושכל את המוצרים העומדים לרשותם ולגבש פתרונות ביטוחיים התואמים את צרכיהם תוך מתן שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת.

מהיום שהכרתי את הסוכן אריק סלוצקי, אני ישנה בשקט! אריק מגיע כל שנה/שנתיים ביוזמתו, עובר איתי על כל התיק שלי ועושה סדר פסח 🙂 מוסיף מה שחסר בביטוחים, משנה מה שמיותר וכפול, גורם לכסף לגדול ולעבוד בשבילי. תמיד זמין לכל שאלה שצצה במהלך הדרך ונותן תשובות מהירות ומקיפות. אני כל כך מרוצה ותמיד מפנה אליו חברות ומכרים שלי. מקצוען אמיתי! ממליצה לכולם להזמין אותו להכרות וקפה

מירי אפילבוי

ביטוח רכב

מוצר הביטוח הפופולרי והנפוץ ביותר . הרכב הוא פריט רכוש חשוב גם ברמה הפרקטית וגם ברמה האישית מצד אחד, ומצד שני הוא נמצא כל הזמן בתנאי סכנה מסוימים בשל ריבוי תאונות הדרכים. מסלולי הביטוח הבסיסיים כוללים הגנה על הנוסעים ברכב, ברכבים אחרים או הולכי רגל, וביטוח מקיף ו/או צד ג’ שמטרתו לשמור על ערך הרכב עצמו.

דקויות המחיר של הביטוח כוללות את ניסיון וגיל הנהג, את סוג הרכב ואופי השימוש בו. המחיר הנמוך ביותר לא תמיד נותן ערבות לכך שברגע האמת הוא יעניק את ההגנה הדרושה. כדאי לגבש את ביטוח הרכב בצורה מותאמת לשאר המוצרים הביטוחיים שלכם ותוך חשיבה קדימה.

ביטוח דירה

אחד הדברים שהכי חשוב לשים אליהם לב כאשר עוסקים בביטוח דירה, זה לבדוק את הביטוח של המשכנתא כדי למנוע כפילויות ולגבש את הפוליסה הכי מתאימה עבורכם.

מה כוללת פוליסה שכזאת? אחת שלוקחת בחשבון את כל האפשרויות. לדוגמא, לא כולם יודעים שביטוח דירה מקיף כולל גם מקרי תאונות של צד ג’ (כלומר של אורחים בשטח שלכם), כולל את שטח החנייה, ביטוח של התשתיות (חשוב לוודא שמדובר בביטוח המאפשר לכם להזמין דרכו אנשי מקצוע מהימנים לתיקון כל תקלה, כדי שתוכלו להיות תמיד בראש שקט). ביטוח מדוקדק שכזה מתאפשר בשיתוף פעולה עם מומחה וותיק בתחום שדוגל בשקיפות ובשירותיות, ורבים יסכימו שהשקט הזה שווה כל סכום כסף שמשולם עבורו.

ביטוח עסק

כל עסק מהווה את מרכז עולמו של בעליו, ולעתים קרובות גם מקור הכנסה עיקרי. התלות הזאת לכשעצמה טומנת בחובה סיכון מסוים, כי כידוע, אסור לשים את כל הביצים בסל אחד. אך בנושא זה – דווקא אפשר, בתנאי שיש לכם פוליסת ביטוח עסק תקינה.

פוליסה שכזו כוללת בתוכה ביטוח של השטח הפיזי של העסק, של הציוד, של העובדים ועוד. לכל היבט שכזה יש ביטוח משלו שנכנס לפוליסה הכללית: ביטוח רכוש, ביטוח חבויות (הגנה מפני תביעות בהקשר לפעילות העסק), ביטוח ציוד מחשבים ושחזור מידע שאבד, ביטוח כספי למקרי שוד או אובדן כספים, ביטוח עבור הסחורה, ביטוח חבות למקרי של נפגעי עבודה במסגרת העסק.

כמובן שלכל עסק סיכונים ודקויות משלו, לכן נדרש שיתוף פעולה עם סוכן מקצועי שיספק לכם את הפוליסה המתאימה והמקיפה ביותר.

אחריות מקצועית

עוסקים בתחומים שונים עלולים להיות חשופים לתביעות כאלה ואחרות בהקשר לפעילותם ועבודתם. ביטוח אחריות מקצועית בא להגן על אנשי מקצוע שעלולים להיפגע מתביעות שונות שעולות כנגדם בשל אופי פעילותם, התנהלות יומיומית, בשל מתיחויות וקונפליקטים שעלו מסיבה זו או אחרת במסגרת שיתופי פעולה. ביטוח שכזה מומלץ לנותני שירות כגון: רופאים, קוסמטיקאים, מדריכי ספורט, מהנדסים, ברוקרים, מתווכים, מתרגמים, כתבים טכניים, רואי חשבון ועוד.

התאמת הפוליסה נעשית על בסיס המאפיינים האישיים והייחודיים של כל איש מקצוע וכול תחום פעילות, זאת על מנת ליצור את מעטפת ההגנה הנדרשת, כדי לתפקד באופן יומיומי ללא חשש.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ אישי? שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת

Call Now Button

    צרו איתי קשר
    שינוי גודל פונט
    ניגודיות