הגנת חיים

צריכים חוות דעת מקצועית?

אשמח להתאים עבורכם באופן מושכל את המוצרים העומדים לרשותם ולגבש פתרונות ביטוחיים התואמים את צרכיהם תוך מתן שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת.

מהיום שהכרתי את הסוכן אריק סלוצקי, אני ישנה בשקט! אריק מגיע כל שנה/שנתיים ביוזמתו, עובר איתי על כל התיק שלי ועושה סדר פסח 🙂 מוסיף מה שחסר בביטוחים, משנה מה שמיותר וכפול, גורם לכסף לגדול ולעבוד בשבילי. תמיד זמין לכל שאלה שצצה במהלך הדרך ונותן תשובות מהירות ומקיפות. אני כל כך מרוצה ותמיד מפנה אליו חברות ומכרים שלי. מקצוען אמיתי! ממליצה לכולם להזמין אותו להכרות וקפה

מירי אפילבוי

ביטוח חיים

החיים הם קודש הקדושים, אך יש דבר אחד שכולנו צריכים לחשוב עליו בעודנו כאן ובעלי יכולת – מה יהיה על קרובינו, ילדינו ואהובינו במידה ונלך מן העולם? איש לא יודע מה טומן העתיד, לכן כחלק מהיותכם אחראיים על חיים של אנשים אחרים, חשוב מאוד לעשות את ההערכות הזאת מראש.

מה זה אומר?

ביטוח חיים מאפשר להבטיח קצבה חודשית או מענק פיצויים חד-פעמי ליורשים שלכם או לכל אדם שתראו לנכון לדאוג לו לאחר מותכם.

ביטוח חיים כולל בתוכו מספר מרכיבים, כאשר כל מקרה הוא לגופו: הנכסים הקיימים, גיל, מצב בריאותי, מספר הילדים, ההכנסה החודשית, התחייבויות כספיות אחרות וכו’.

בנוסף, ביטוח חיים יכול לכלול בתוכו תוכניות למקורות הכנסה אלטרנטיביים למקרה של אובדן אחד המפרנסים, שזו עשויה להיות תוכנית חיסכון, תיק השקעות או נכסים מניבים אחרים.

שיחה מעמיקה עם סוכן ביטוח מנוסה ושקדן תעזור לכם לגבש את הפתרון הנכון ביותר עבורכם ועבור משפחתכם.

ריסק חיים קצבתי

ביטוח שמתאים במיוחד למשפחות ברוכות ילדים שעדיין תלויים במפרנס שלהם. ביטוח זה מאפשר רכישה לתקופת מוגדרת. למשל, ל-20 שנה, ובמידה שבמהלך התקופה הזאת המבוטח נפטר, חלילה – המוטבים מקבלים את הקצבה כפי שהוגדרה מראש עד סוף התקופה הקצובה.

זה מוצר שנהוג לשלב עם ביטוח חיים בתשלום פיצוי חד פעמי, משום שהוא מאפשר לסייע לילדים גם אחרי גיל 21. התשלומים אינו יחויבו במס, וניתן לבחור בתקופות שונות באורכן, החל מ-10 ועד ל-25, כולל אפשרות לרכוש תוכנית ביטוח נפרדת לכל ילד וילד, ובמידה ושני ההורים רוכשים תוכנית שכזאת עבור ילדיהם, ניתן ליהנות מתנאים מיוחדים. מומלץ לשאול את סוכן הביטוח שלכם לגבי האפשרות הזאת .

ביטוח חיים למשכנתא

משכנתא היא אחת ההתחייבויות הפיננסיות המשמעותיות ביותר שיש לכל אדם במהלך חייו, הקשורה באופן ישיר לבית שלו ושל משפחתו. לכן במסגרת נטילת המשכנתא, הבנק דורש ביטוח חיים למקרה של מוות בטרם עת של החתום על התחייבות זו יחד עם ביטוח הנכס. המטרה של ביטוח ייעודי זה היא להגן על בני המשפחה מחובות שלא יוכלו לעמוד בהם ואובדן של קורת הגג בנוסף לבן משפחה קרוב. חשוב לפנות לסוכן שיגבש עבורכם פוליסת ביטוח שמגנה קודם כל עליכם ועל בני משפחתכם, ולא על האינטרסים של הבנק. לדוגמא, ביטוח מבנה לצורך משכנתא המבוצע דרך הבנק אינו מכסה לרוב ביטוח צד ג.

אובדן כושר עבודה

כל אחד מאיתנו מבצע את עבודתו נאמנה הודות לגופו, כושרו ובריאותו הפיזית והנפשית.אפילו פגיעה קלה במערכת המורכבת הזו עלולה להביא לאובדן הכנסה. אולם מדובר במצב שניתן להיערך אליו מראש באמצעות ביטוח ו/או יצירת אפיקי הכנסה אלטרנטיביים.

פוליסות שונות מבוססות על אופי הפעילות, הסיכונים הקיימים, כושר ההשתכרות ועוד. נושא נוסף שחשוב לכסות בפוליסה מסוג זה הוא ההפקדות הפנסיוניות שעל חברת הביטוח להמשיך לבצע.

תאונות אישיות

תאונה מתרחשת לעתים תוך שניות ספורות, אך השלכותיה עלולות להתפרש לשנים ארוכות. בהגנת בריאות נדרש לקחת בחשבון אפשרות זו ולתת מענה לקושי הכלכלי שעלול להיווצר בשל כך – הן באמצעות פיצוי למוטבים במקרה המוות, נכות מתאונה, שברים וכוויות, מצב סיעודי מתאונה, פיצוי על ימי אישפוז עקב תאונה.

ניתן להרחיב ולרכוש כיסוי קצבת נכות מתאונה עם פיצוי חודשי עד 4,000 ש”ח ל 36 חודשים ועל ידי היצע של פתרונות מותאמים אחרים. חשוב מאוד ליצור את המערך שייתן לכם תמיכה לרגעים המורכבים שאחרי הפגיעה ועד לתחילת קבלת תשלומים שוטפים.

מעוניינים בפרטים נוספים וייעוץ אישי? שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת

Call Now Button

    צרו איתי קשר
    שינוי גודל פונט
    ניגודיות