אודות

המשרד מנוהל על ידי אריק סלוצקי, בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ובעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני ופיננסי לצד רישיון דואלי בהשקעות. נשוי ואבא לשני ילדים מתוקים.

על פעילותו אריק מספר:

“הבסיס התיאורטי שגובש במסגרת לימודיי משתלב באופן הרמוני עם הניסיון הרב שצברתי בעבודתי לאורך הדרך – וזה מה שמאפשר לי לתת ללקוחותיי שירות מקצועי, יסודי ומותאם אישית”

התחלתי את פועלי בענף הביטוח ב-2008 במסגרת עבודתי במחלקת הכספים של חברת כלל פיננסים. במרוצת השנים מילאתי שורה של תפקידים רבים, כולל מעקב בקרה וניהול תיקים בחברות מובילות במשק.

עם הזמן, משנת 2013, הרחבתי את פעילותיי גם לתחום הפרונטלי ובפרט מתן שירות ללקוחות ע”י שיווק השקעות. בנוסף,החל מ-2017 אני סוכן ביטוח פנסיוני ופיננסי ברישיון משרד האוצר. כל זאת נעשה מתוך מטרה עליונה והבנתי את חשיבות היציבות והעתיד הכלכלי בעולם של אי וודאות בו אנו חיים כיום.

אני מאמין שבעולם המודרני, להחלטות פיננסיות וביטוחיות ישנה השפעה מכרעת על הביטחון והבריאות של המשפחה לטווח הארוך. לכן אני רואה זאת כחובתי הישירה להכיר באופן יסודי ומעמיק את כל הכלים הפיננסיים העומדים לרשות לקוחותיי, להתאים באופן מושכל את המוצרים העומדים לרשותם ולגבש פתרונות ביטוחיים התואמים את צרכיהם תוך מתן שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת.

אסכם ואצטט:

אינני יודע מה גורלכם, אבל אני יודע דבר אחד, היחידים שיהיו מאושרים הם מי שימצאו דרך לשרת אחרים ויאמצו אותה” (אלברט שוויצר)

מגוון הגנות

מגוון הגנות

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו איתי קשר וקבלו שירות מקצועי, נאמן והוגן בכל עת

Call Now Button

    צרו איתי קשר
    שינוי גודל פונט
    ניגודיות